Oasis Park Shuttle Bus

Oasis Park – darmowy autobus

Do Oasis Park kursują bezpłatne autobusy. Nie tylko z najbliższych okolic. Sieć autobusowa obejmuje wszystkie najpopularniejsze kurorty na wyspie!

Rozmach darmowych transferów jest imponujący. Reklamy tego miejsca widać jednak wszędzie. Już na lotnisku otrzymaliśmy darmową mapkę wyspę, która stanowiła oczywiście w głównej mierze reklamę parku.

W hotelach znajduje się mnóstwo broszur, standów, plakatów. Oczywiście darmowych map, ulotek oraz informacji o odjazdach. Tak, darmowe autobusy zatrzymują się nie na dedykowanych przystankach, a zajeżdżają w większości pod same hotele!




Co ciekawe, można również dojechać darmowym autobusem z lotniska na Fuerteventurze, jednak po wcześniejszej rezerwacji. Mail: reservas@fuerteventuraoasispark.com. Telefon: 928 161 135.

Podczas naszego pobytu na Fuerteventurze mieszkaliśmy w R2 Pajara Beach i już podczas zakwaterowania dowiedzieliśmy się wszystkiego. Widać, że właściciele Oasis Park kładą gigantyczne środki na promocję tego miejsca. Stanowi ono zresztą jedyną tego typu atrakcję na wyspie, więc nie ma co się dziwić. W jeden dzień podczas śniadania w okolicach głównej restauracji pojawiła się specjalna osoba z parku. To u niej właśnie kupiliśmy wejściówki.

Rozmach widać zwłaszcza wieczorem. Ilekroć wracaliśmy ze zwiedzania, po drodze mijaliśmy bardzo dużą liczbę autokarów wiozących turystów w różne części wyspy.

Przystanki znajdują przy parkingu dla samochodów osobowych. Znajdują się tam rozkłady, które zamieszczamy również poniżej. Autobusy kursują przez okrągły rok, 7 dni w tygodniu.

Z półwyspy Jandia wyjazdy są dwa o dwóch dopołudniowych godzinach i dwukrotnie wracają w drugiej części dniach. Z pozostałych regionów wyjazdy i powroty organizowane są raz dziennie.

AUTOBUS NR 1 – JANDIA

Hotele Przystanek Godzina odjazdu Godzina odjazdu
Jandia Golf Przed wejściem do hotelu 8:40
Occidental Jandia Mar Y Occidental Jandia Playa Przed wejściem do hotelu Occidental Jandia Playa 8:45 10:35
SBH Jandia Resort Przed wejściem do hotelu 8:55 10:10
Hotel Faro Jandia & SPA Przed wejściem do hotelu 9:00 10:10
Sentido Buganvilla / Balcon de Jandia / Monte Solana Przed wejściem do hotelu Sentido Buganvilla 9:05 10:15
Palm Garden / Relaxia Jandia Luz / Alameda de Jandia / Melia Sol Jandia Mar / Ifa Altamarena / App Matorral Przystanek Prada Bus (Cosmo Shoping Center) 9:05 10:15
Sensimar Calypso / Villamar / XQ Palacete / App Alberto / Atalaya / Igramar Przed wejściem do hotelu Sensimar Calypso 9:10 10:25
RIU Palace Jandia Przystanek autobusowy Parada Bus 9:15 10:25
Robinson Jandia Playa Przed wejściem do hotelu 9:15 10:30
Iberostar Fuerteventura Palace Przed wejściem do hotelu 9:20 10:35
Iberostar Playa Gaviotas Przed wejściem do hotelu 9:20 10:35
Iberostar Playa Gaviotas Park Przed wejściem do hotelu 9:20 10:35
Club Aldiana Przed wejściem do hotelu 9:25 10:40
Powroty z Oasis Park w godzinach 16:30 oraz 17:30

AUTOBUS NR 2 – ESQUINZO

Hotele Przystanek Godzina odjazdu Godzina odjazdu
Royal Palm Przed wejściem do hotelu 9:25 10:35
Club Magic life Przed wejściem do hotelu 9:25 10:35
Fuerteventura Princess Przed wejściem do hotelu 9:30 10:40
Jandia Princess Przed wejściem do hotelu 9:30 10:40
Esquinzo Beach Przed wejściem do hotelu 9:35 10:45
Ambar Beach Przed wejściem do hotelu 9:35 10:45
Robinson Esquinzo Przed wejściem do hotelu 9:40 10:50
Monte Marina / Monte del Mar Przed wejściem do hotelu Monte Marina 9:45
SBH Paraiso Playa Przed wejściem do hotelu 9:50 10:55
Powroty z Oasis Park w godzinach 16:30 oraz 17:30

AUTOBUS NR 3 – COSTA CALMA

Hotele Przystanek Godzina odjazdu Godzina odjazdu
Melia Gorriones Przed wejściem do hotelu 10:00
H10 Esmeralda / Esmeralda Maris Przed wejściem do hotelu H10 Esmeralda 8:40 10:15
R2 Pajara Beach Przed wejściem do hotelu 8:40 10:15
H10 Tindaya / Morasol / Vik Suite Hotel Przed wejściem do hotelu H10 Tindaya 8:45 10:20
Labranda Golden Beach Przed wejściem do hotelu 8:45 10:15
SBH Costa Calma Palace / Bahia Palma / Bahia Calma Beach Przed wejściem do hotelu SBH Costa Calma Palace 8:50 10:25
SBH Monica Beach Digital Clock 8:50 10:30
SBH Taro Beach / SBH Crystal Beach Przed wejściem do hotelu Taro Beach 8:55 10:30
Sotavento Beach Club Przed wejściem do hotelu 9:00 10:35
KN Matas Blancas Przed wejściem do hotelu 9:05 10:40
Club Drago Park Przed wejściem do hotelu 9:05 10:40
Royal Suite Przed wejściem do hotelu 9:05 10:40
SBH Fuerteventura Playa / Allsun Hotel Barlovento Przed wejściem do hotelu Fuerteventura Playa 9:10 10:45
SBH Costa Calma Beach Przed wejściem do hotelu 9:15 10:50
R2 Rio Calma Przed wejściem do hotelu 9:15 10:50
Powroty z Oasis Park w godzinach 16:30 oraz 17:30

AUTOBUS NR 4 – CALETA DE FUSTE Zona 1

Hotele Przystanek Godzina odjazdu
Elba Palace Golf Przed wejściem do hotelu 8:30
La Piramide Przed wejściem do hotelu 8:40
Elba Lucia Przed wejściem do hotelu 8:40
Costa Tropical Przed wejściem do hotelu 8:40
Fuertesol Przed wejściem do hotelu 8:45
Caleta Dorada Przed wejściem do hotelu 8:50
Castillo Beach Przed wejściem do hotelu 8:50
Fuerteventura Beach Club Przystanek przy Hiperdino Supermarket 8:55
Broncemar / Bungalows Castillo Beach Przed wejściem do hotelu Broncemar 9:00
Powroty z Oasis Park o godzinie 17:30

AUTOBUS NR 4 – CALETA DE FUSTE Zona 2

Hotele Przystanek Godzina odjazdu
Cay Beach / Castillo Beach Puerto / Castillo Playa Przy hotelu Cay Beach (tylne wyjście od strony basenu) 8:55
Geranios Suites Przed wejściem do hotelu 8:55
Barcelo Fuerteventura & Puerto Caleta Przed wejściem do hotelu Barcelo Fuerteventura 9:00
Barcelo Castillo Przed wejściem do hotelu 9:05
Elba Castillo San Jorge & Antigua / Dorada Suites Hotel Przed wejściem do hotelu Elba Castillo San Jorge 9:05
Costa Caleta / Tahona Garden Przed wejściem do hotelu Costa Caleta 9:05
Caleta Garden, Villa Florida Przed wejściem do hotelu Caleta Garden 9:05
Elba Sara Przed wejściem do hotelu 9:10
Elba Carlota Przed wejściem do hotelu 9:10
Sheraton Fuerteventura Przed wejściem do hotelu 9:15
LOTNISKO – tylko po wcześniejszej rezerwacji Przystanek autobusowy 8:30
Powroty z Oasis Park o godzinie 17:30

AUTOBUS NR 5 – CORRALEJO Zona 1

Hotele Przystanek Godzina odjazdu
Aloe Club / Arena Przed wejściem do hotelu Aloe Club 8:15
Playa Park / Verdemar Przed wejściem do hotelu Playa Park 8:15
Maxorata Beach / Atlantic Garden / Alisios Playa Przed wejściem do hotelu Maxorata Beach 8:20
Atlantis Duna Park / Corralejo Beach / Apartamentos Erica Przed wejściem do hotelu Atlantis Duna Park 8:25
Muelle Muelle Corralejo (port) 8:30
Dunas Club Przed wejściem do hotelu 8:30
Hesperia Bristol Playa / Surfings Colors Przed wejściem do hotelu Hesperia Bristol Playa 8:35
Oasis Papagayo Przed wejściem do hotelu 8:40
Bahiazul Przed wejściem do hotelu 8:45
Mirador de Lobos Przed wejściem do hotelu 8:45

AUTOBUS NR 5 – CORRALEJO Zona 2

Hotele Przystanek Godzina odjazdu
Cay Beach / Castillo Beach Puerto / Castillo Playa Przy hotelu Cay Beach (tylne wyjście od strony basenu) 8:55
Geranios Suites Przed wejściem do hotelu 8:55
Barcelo Fuerteventura & Puerto Caleta Przed wejściem do hotelu Barcelo Fuerteventura 9:00
Barcelo Castillo Przed wejściem do hotelu 9:05
Elba Castillo San Jorge & Antigua / Dorada Suites Hotel Przed wejściem do hotelu Elba Castillo San Jorge 9:05
Costa Caleta / Tahona Garden Przed wejściem do hotelu Costa Caleta 9:05
Caleta Garden, Villa Florida Przed wejściem do hotelu Caleta Garden 9:05
Elba Sara Przed wejściem do hotelu 9:10
Elba Carlota Przed wejściem do hotelu 9:10
Sheraton Fuerteventura Przed wejściem do hotelu 9:15
LOTNISKO – tylko po wcześniejszej rezerwacji Przystanek autobusowy 8:30
Powroty z Oasis Park o godzinie 17:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *